KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12419575
nr 1241 9575
Akvareller
4 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Acke, Sagomotiv, Signerad. Motivet: 17x14 - 18x28
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:45:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)